
18-32 Сайлентблок верхнього поперечного важеля задньої підвіски вну Honda Civic 2001-2005, CR-V 2001-, FR-V 2004-2009; 52390S7A000
325 ₴
- В наявності
- Код: 18-32
+380 (50) 340-17-32
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повний опис запчастини http://metgum.com.ua/catitem.php?id=1832
1832 Сайлентблок верхнього поперечного важеля задньої підвіски внутрішній / сайлентблок задньої цапфи верхній Honda Civic 2001-2005, Civic Coupe 2001-2005, CR-V 2001-2006, CR-V 2007-2012, CR-V 2011-, FR-V 2004-2009, Stream 2001-2006, Stream 2006-2014, Crossroad 2007-2010, Edix 2004-2009, Element 2003-2011; 52390S7A000; 52390S9A981; 52390SWAA00; 52395S5A004; 52400S9A981
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MetGum |
| Країна виробник | Україна |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 41.9 мм |
| Висота | 47 мм |
| Висота внутрішня | 30 мм |
| Код запчастини | 52390S7A000; 52390S9A981; 52390SWAA00; 52395S5A004; 52400S9A981 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014 |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Civic, CR-V |
Інформація для замовлення
- Ціна: 325 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмовий пакет з наклейкою


